Вхідна вулична калітка

Ворота з хвірткою – необхідні елементи надійного огородження на ділянці заміського будинку, дачі, території навколо підприємств, установ, організацій, магазинів, офісних центрів. Через них здійснюється в’їзд/виїзд транспортних засобів та прохід людей.

Розрахувати вартість

Хвіртка – це частина вхідної групи або двері, через які можна зайти на територію, обгороджену парканом. Конструкції розрізняються за призначенням, розміром, формою, матеріалом виготовлення.

Хвіртки бувають вбудованими у ворота або окремими, прямокутної або арочної форми. Дачні та садові хвіртки можуть бути світлопрозорими – з профтруби, полікарбонату, сітки або штакетника. Для заміських будинків, промислових об’єктів складів чи логістичних комплексів хвіртки найчастіше роблять глухими, щоб закрити територію від цікавих очей та захистити від проникнення зовні.

Ворота з хвірткою – відмінний варіант для тих, хто цінує надійність, функціональність, зручність. Вони є захистом від сторонніх очей та несанкціонованого доступу, гарантом безпеки людей та збереження майна. Якісна автоматика забезпечує безперебійну роботу конструкції, а хвіртка – комфортну експлуатацію та тривалий термін служби. Такі ворота встановлюються на приватних, промислових, сільськогосподарських, торгових та інших об’єктах.

Є питання, потрібна консультація фахівця?

Введіть контакти для зв’язку нижче, наш менеджер передзвонить та відповість на всі питання